Wczytuję...
Jak kupować taniej?
O nas
Koszt Transportu
Regulamin
Gwarancje i Bezpieczeństwo
Kontakt
Dla Gastronomii
Kuchnia
Nakrycie Stołu
Ogród i Taras
Promocje Miesiąca
Świat Dziecka
Utrzymanie Domu
Wyprzedaż

Prezentujemy bogatą ofertę z działu Utrzymanie Domu, znajdą tu Państwo wszystko co potrzebne co przydatne w bieżącym życiu Państwa domu. Zapraszamy do zapoznania się z aktualna ofertą działu Utrzymanie Domu na Allegro. Ofertę dla ułatwienia podzieliliśmy na kategorię:

Akcesoria dla zwierząt

Nowość w naszej ofercie. Akcesoria do zabaw i ćwiczeń z Państwa ulubieńcami. Gryzaki, szarpaki ułatwią zabawę i utrzymanie dobrej kondycji zwierząt.

Artykuły domowe

Oferta z tej kategorii to głównie pudełka i pojemniki do przechowywania drobiazgów i nie tylko. Są to zarówno ozdobne tekturowe pudełka, świetnie nadające się do przechowywania drobiazgów jak i zdecydowanie większe wykonane z tworzywa sztucznego pojemniki do przechowywania rzeczy np poza sezonem letnim.

Pranie

Wszystko co niezbędne aby najpierw zebrane w koszu na bieliznę, pojemniku na pościel, pranie przechować a następnie po wypraniu wysuszyć na którejś z naszej bogatej oferty rozkładanych suszarek do ubrań, bielizny. Prasowanie też nie będzie już stanowić problemu, dzięki zróżnicowanej ofercie każdy dopasuje właścwą do swoich potrzeb deskę do prasowania.

Sprzątanie

Oferujemy różnego rodzaju kosze na śmieci, metalowe czy wykonane z tworzywa sztucznego, biurowy bądź kuchenny, dzięki zróżnicowanym kształtom i kolorom z łatwością uda się dopasować kosz do wystroju wnętrza a odpadki przestaną stanowić problem. W tej kategorii znajdują się również wiadra i mopy do mycia podłogi.

Łazienka

Akcesoria łazienkowe: półki, wieszaki, szczotki do wc, wagi łazienkowe czyli jedne z bardziej przydatnych elementów wyposażenia łazienki.

"Dominus Marek Szybisty i Spółka" Spółka jawna, Al. Monte Cassino 6, 75-412 Koszalin       KRS 0000417924, NIP: 669-24-38-246, Regon: 320322931
Projekt i realizacja: Phantasma.pl